Změňte vaši koupelnu k nepoznání

Koupelna představuje místnost, bez které se neobejdete v žádné domácnosti. V současné době však neplní pouze stránku účelnosti, ale stále větší význam je přikláněný také na design a celkový styl. Při vybavování nové koupelny, případně při rekonstrukci té stávající je důležité pokud možno sladit tyto na první pohled spolu nikterak nesouvisející faktory. Dobrou zprávou je, že díky široké nabídce si na své může přijít kdokoliv – není třeba žádných ústupků.

Ptáte se, jak by měla moderní koupelna vypadat? Samozřejmě záleží na nárocích a požadavcích každého majitele rodinného domu, vily, případně městského bytu. Dovolené je prakticky cokoliv. Dávno se již nemusí jednat o prostor, kde je pouze umyvadlo a vana. Kromě sprchových koutů zažívají obrovský boom také masážní boxy – ano relaxaci si v takových případech můžete dopřát přímo u vás v koupelně.

Vana spolu se sprchovým koutem

Velký boom zažívají větší koupelny. Nejen, že nabídnou více prostoru a působí komfortním dojmem, zároveň umožňují pořízení i většího množství jak už účelových, tak i dekoračních prvků. Žádnou výjimkou nejsou ani koupelny, kde jsou umístěny jak vany, tak i sprchové kouty. Rozdílnost jejich využití je zřejmá na první pohled.

V moderních koupelnách lze spatřit i atypické provedení sprchových koutů. Při výběru byste měli zohlednit ostatní prvky koupelny. Většina sprchových koutů má obdélníkový nebo čtvercový půdorys. Na konstrukci se využívají kvalitní materiály, nechybí zpravidla ani bezpečnostní sklo.

Zdroj: http://www.wellmall.cz/Koupelny/sprchove-kouty/ctvercove-kouty/7675-AIR-90-NEW-clear-Arttec-sprchova-zastena-ctvercova
Zdroj: http://www.wellmall.cz/Koupelny/sprchove-kouty/ctvercove-kouty/7675-AIR-90-NEW-clear-Arttec-sprchova-zastena-ctvercova

Samostatnou kapitolou je potom sprchový systém konkrétního sprchového koutu. Ten lze zakoupit v podobě setu – lze volit z mnoha variací, které se liší jak konstrukcí, tak i funkcemi a samozřejmě rovněž pořizovací cenou, která ač má velký význam, neměla by hrát hlavní roli.

Masážní boxy pro dokonalou regeneraci

Koupelna dnes může být i místem, kde lze relaxovat. Pokud smýšlíte tímto směrem, jsou pro vás ideální masážní boxy. Zjednodušeně lze říci, že se jedná o speciálně upravený sprchový kout. Kromě klasické sloupcové sprchy je zde standardně i hlavová sprcha s oblíbenou funkcí tropického deště, ale také několik trysek, které dokáží zregenerovat celé vaše tělo. Masážní boxy jsou k dispozici v široké paletě cenových intervalů.

screen-masazni-box-levna-koupelna-cz
Zdroj: http://www.levna-koupelna.cz/kategorie-50-masazni-boxy/17958-RACHEL-90-Well-sprchovaci-masazny-box

Rozhodnete-li se pro pořízení sprchového koutu, sprchového setu, nebo řešíte-li problematiku nové vany či umyvadla, anebo Vás zlákala vanová zástěna či jakékoliv jiné vybavení koupelny, nic vám nebrání v pohodlném nákupu prostřednictvím internetu. Stačí navštívit specializovaný e-shop na adrese levna-koupelna.cz, kde si zajisté vybere každý, ať již upřednostňuje jakékoliv konstrukční či designové řešení – úpravy v koupelně mají tedy jak jinak, než zelenou!

[mks_button size=“large“ title=“Vstoupit do e-shopu Levna-koupelna.cz“ style=“squared“ url=“http://www.levna-koupelna.cz/“ target=“_blank“ bg_color=“#dd3333″ txt_color=“#FFFFFF“ icon=““ icon_type=““]

Zdroj obrázků: Wellmall.cz & Levna-koupelna.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *