Vyžeňte ze zdí prázdnotu

Místnost, která zeje prázdnotou, nepůsobí příliš zajímavě. Stejně tak je tomu i v případech, kdy jsou interiérové prostory zbytečně přeplněné. Zkrátka všechno chce svoje – ideální je nic nepřehánět. Možná, že se vám zdá, že alespoň v některých místnostech by chtělo něco doplnit na zdi. Víte, jak z nich vyhnat prázdnotu? Nabízí se spousta řešení, pojďme se podívat alespoň na některé z nich!

Obrazok 18

Samolepky na zeď

Oblíbenou dekorací na stěny místností jsou v poslední době samolepky na zeď. Tyto dekorační prvky jsou k mání v mnoha velikostech a motivech. Bez problémů seženete samolepky na zeď do kuchyně, obývacího pokoje, ale i dětského pokoje, ložnice či na chodbu. Výhodou samolepek na zeď je jejich snadná instalace, budete-li se řídit návodem, není co pokazit.

Umístění fotografií

Na zdi, třeba v dětském pokoji nebo obývacím pokoji, můžete umístit také fotografie, jež vám budou neustále připomínat vaše vzpomínky. Nabízí se využití nejrůznějších pásek, pokud byste chtěli zůstat konzervativnější, doporučujeme pořídit nějaké zajímavé rámečky, do kterých fotky umístíte.

Květiny na zdi

Ničím neobvyklým není ani řešení v podobě květin, které jsou umístěny na zdi. Samozřejmě, že na stěny nelze umístit jakékoliv květiny. Jedná se většinou o menší květináče, které je nutné pořádně upevnit. V obchodech jsou k dostání speciální závěsné květináče, které lze snadno umístit na zeď, nejen na strop. Využít můžete i sklenici, kterou naplníte vodou a následně do ní dáte řezané květiny.

Nenechejte vaše zdi prázdné. Zvolíte-li vhodné dekorace, můžete počítat s elegancí a útulností. V jednotlivých místnostech vašeho rodinného domu nebo bytu se budete cítit zase o něco příjemněji. Při budování spokojeného zázemí záleží na maličkostech, máte-li k tomu navíc nápad, je úspěch téměř stoprocentně zaručen!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *