Tisknete denně stovky etiket? Víme, jak celý proces usnadníte

Úspěch v podnikání je podmíněný ohromným množstvím detailů, které musíte dotáhnout k dokonalosti. Majitelé skladů, obchodů i přepravních společností často bojují hlavně s etiketami. Ty dokážou spolehlivě identifikovat jednotlivé položky, takže jsou extrémně důležité pro chod celé firmy. Jak se s nimi vypořádat?

Jednoúčelová tiskárna

Zdaleka nejdůležitější součástí úspěchu je speciální tiskárna na etikety. V dnešní době si můžete zvolit z celé řady kvalitních zařízení, přičemž za zmínku stojí hlavně produkty Zebra či TSC. Daní výrobci vám nabídnou jak malé a skromné stroje za několik tisíc korun, tak i průmyslové varianty za desítky tisíc. Záleží jen na tom, kolik toho chcete denně natisknout a jaké funkce potřebujete.

Co se týče podkladu, nezapomeňte na etikety na kotoučích. Ty představují naprostou klasiku a hravě postačí do běžného provozu. A co víc, jsou velmi levné. Pokud pracujete ve vlhkém nebo chemickém prostředí, určitě vsaďte spíše na plastové samolepicí etikety. Daná vychytávka odolá i nejnáročnějším vlivům.

Šikovný software

Posledním dílkem skládačky je samozřejmě počítačový program, který propojíte se zvolenou tiskárnou. Spoustu chvály si za léta existence zasloužil třeba software jménem BarTender. Zmíněná pomůcka přichází v několika různých variantách – od nejskromnější pro malé podniky až po komplexní systém pro průmyslovou výrobu. Zkrátka a dobře, každý si přijde na to své.

Ať už momentálně sháníte tiskárnu, etikety, program, či vám chybí termotransférová páska, podívejte se na stránky oblíbeného e-shopu pod vloženými odkazy. V jeho prostředí totiž snadno pořídíte úplně všechny důležité potřeby pro tisk. K tomu připočtěte velmi příznivé ceny oproti konkurenci, profesionální poradenství a rychlou dopravu k vašim dveřím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *