Tipy pro získání půjčky po insolvenci

Image Source: FreeImages

Není žádným tajemstvím, že získat půjčku po insolvenci je obtížné. I pro ty, kteří mají nejlepší úvěrové skóre, může být získání půjčky po bankrotu náročné. Nemusí to však být tak těžké, jak si myslíte. Zde je několik tipů, jak získat půjčku po insolvenci, díky nimž bude vaše žádost snazší a rychlejší než kdykoli předtím:

Zůstaňte soustředění a pozitivní.

Pokud žádáte o půjčku po bankrotu, musíte se během procesu žádosti soustředit a zůstat pozitivní. Ujistěte se, že máte všechny žádosti pod kontrolou a že máte vše v pořádku. Pokud zjistíte, že jste zahlceni, může být dobré promluvit si s odborníkem o tom, jak vám pomoci se soustředit. Nemá smysl se stresovat, pokud nejste dostatečně vystresovaní.

Využijte služeb úvěrového poradce, který vás provede procesem žádosti.

Pokud žádáte o půjčku po bankrotu, je nezbytné, abyste spolupracovali s úvěrovým poradcem, který vás provede procesem žádosti. To vám celý proces značně usnadní a umožní vám soustředit se na žádosti, které jsou pro vás skutečně důležité. Dá vám to také větší šanci na úspěch, než kdybyste žádali sami.Úvěroví poradci jsou speciálně vyškoleni v pomoci lidem se špatnou úvěrovou historií získat půjčku. Jejich úkolem je provést vás celým životním cyklem půjčky, od žádosti až po splácení, abyste se mohli rozhodnout co nejlépe. Zeptejte se místní úvěrové společnosti nebo úvěrové společnosti, zda mají ve svých řadách úvěrového poradce, který vám může pomoci.

Buďte realističtí ohledně šancí na schválení vaší žádosti.

Je důležité si uvědomit, že většina bank a úvěrových společností je velmi konzervativní, pokud jde o půjčování peněz po bankrotu. Je proto velmi nepravděpodobné, že vám bude půjčka po bankrotu schválena. Proto je důležité, abyste šance na schválení vaší žádosti viděli realisticky. Vžijte se do pozice osoby, která žádá o půjčku, a představte si, jak byste se cítili, kdybyste o půjčku žádali vy. Podle toho se pak můžete řídit při určování svých šancí na schválení. Pokud jste často ve stresu nebo spěcháte, pak můžete mít vyšší šanci na schválení, ale pro nás ostatní to bude pravděpodobně jen neuchopitelný sen.

Před podpisem smlouvy si vyžádejte další informace

Když žádáte o půjčku po bankrotu, budete s největší pravděpodobností žádat na základě smlouvy podepsané jinou osobou. Ujistěte se, že jste se seznámili se všemi podmínkami smlouvy, a před podpisem se ujistěte, že jim rozumíte. Ujistěte se, že znáte následující informace: – dobu trvání smlouvy – výši smlouvy – splátkový kalendář – úrokovou sazbu – požadovaný úvěrový rating – zařízení pro splácení půjčky – oficiální adresu dlužníka – telefonní číslo věřitele – faxové číslo věřitele – e-mailovou adresu věřitele Pokud si nejste jisti některou z těchto věcí, spojte se s osobou, se kterou spolupodepisujete, a požádejte ji, aby vám řekla, co ví. Byla by to velmi zvláštní situace, kdybyste něco nevěděli.

Nebojte se požádat o druhý názor – zvláště pokud je to od poradce Půjčky.co.uk.

Když žádáte o půjčku po insolvenci, budete s největší pravděpodobností žádat na základě smlouvy podepsané jinou osobou. Ujistěte se, že jste se seznámili se všemi podmínkami smlouvy a ujistěte se, že jim před podpisem rozumíte. Ujistěte se, že znáte následující informace: – dobu trvání smlouvy – výši smlouvy – splátkový kalendář – úrokovou sazbu – požadovaný úvěrový rating – zařízení pro splácení půjčky – oficiální adresu dlužníka – telefonní číslo věřitele – faxové číslo věřitele – e-mailovou adresu věřitele Pokud si nejste jisti některou z těchto věcí, spojte se s osobou, se kterou spolupodepisujete, a požádejte ji, aby vám řekla, co ví. Byla by to velmi zvláštní situace, kdybyste něco nevěděli.

Získejte nejvyšší a nejlepší nabídku Při podávání nabídky.

Když budete nakupovat půjčku po bankrotu, budete tak s největší pravděpodobností činit ve vztahu k ostatním potenciálním dlužníkům. Je důležité, abyste se spojili s co největším počtem potenciálních věřitelů a požádali je, aby vás opět zařadili na seznam svých oblíbených dlužníků. Může to znít jako drastický krok, ale představte si to takto – kdybyste si kupovali nové auto a dostali nabídky od všech prodejců ve městě, pravděpodobně byste stejně odešli s nabízeným vozem. Snažte se oslovit co nejvíce potenciálních věřitelů a získat jejich nabídku, ne nabídku dealera.

Výše nabídek může v některých případech klesnout až o 15 %.

Někteří věřitelé vám nabídnou pouze úvěr, který je uveden v určitém procentu z vašeho celkového dostupného úvěru. Pokud uvidí, že jste přišli s nižší částkou, než očekávali, mohou vám nabídnout nižší částku úvěru. K tomu dojde pouze v případě, že máte vážný problém s vaší úvěrovou zprávou a v minulosti jste zmeškali splátku. Většina věřitelů vám poskytne pouze úvěr, který činí alespoň 15 % vašeho dostupného úvěru, ale někteří vám mohou povolit nižší částku úvěru, pokud jste dobrým zákazníkem.

Informujte se o svých možnostech a nebojte se požádat o pomoc s technickými nebo finančními záležitostmi.

Když si budete vybírat půjčku po bankrotu, budete tak s největší pravděpodobností činit ve vztahu k ostatním potenciálním dlužníkům. Je důležité, abyste se spojili s co největším počtem potenciálních věřitelů a požádali je, aby vás opět zařadili na seznam svých oblíbených dlužníků. Může to znít jako drastický krok, ale představte si to takto – kdybyste si kupovali nové auto a dostali nabídky od všech prodejců ve městě, stejně byste odešli s vozem, který vám byl nabídnut. Dejte si záležet na tom, abyste oslovili co nejvíce potenciálních věřitelů a získali jejich nabídku, nikoli nabídku dealera.

Závěr

Získat půjčku po bankrotu může být obtížné, ale nemusí to být nemožné. S trochou know- how můžete půjčku po bankrotu získat. Využijte tipy uvedené v tomto článku, aby vaše žádost byla snazší a rychlejší než kdykoli předtím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *