svatba boho styl

Svatba boho stylu je moderním trendem, který se stále více daří. Obřad i oslava s boho prvky jsou plné kouzla, přírodních materiálů a romantického přístupu. Příjemná atmosféra, pohoda a jednoduchost jsou základními prvky tohoto stylu. Kombinace neformálního oděvu obřadu a spousty kreativních prvků večeru, činí svatbu boho stylu jedinečnou.

Neformální obřad a kreativní večer

Neformální obřad boho stylu je skvělý způsob, jak udělat svou svatbu nezapomenutelnou. Místo klasického zahájení a uzavření můžete začít svou svatbu netradičním obřadem. Neformální obřad může být plný kreativity a odlišného jedinečného rázu. Můžete mít rituály, jako je nahřívání a požehnání ohňů, ceremonie lásky a řízení rituálu, nebo ritualy posvátného prostoru. Můžete také zahrnout zpěv, tanec nebo dokonce hraní na hudební nástroje. Takový obřad bude vždy zcela jedinečný a přizpůsobený vašim potřebám.

Kreativní večer je další možností, jak udělat vaši svatbu nezapomenutelnou. Místo klasické zábavy můžete zařadit kreativní úkoly nebo soutěže. Můžete mít fotografickou soutěž, soutěže v tanci nebo dokonce deskové hry. Kreativní večer bude sloužit jako způsob, jak zajistit, aby se hosté bavili a aby se jim vaše svatba líbila. Je to také skvělý způsob, jak ukázat nápaditost a představivost, kterou jste do svatby vložili.

Přírodní materiály a romantická atmosféra

Přírodní materiály jsou základem pro úžasnou boho svatbu. Zvolte přírodní tkaniny jako lněné plátno, bavlnu nebo hedvábí. Můžete také využít nádherné přírodní doplňky, jako jsou květiny, mech, sláma nebo písek. U stolů můžete použít jemnou krajkovou ubrousek a svíčky. Všude okolo můžete rozmístit svíčky a svíčky v lahvích, aby místo svatby připomínalo atmosféru romantického láskyplného zážitku.

Vytváření atmosféry pro boho svatbu je tolik zábavné. Můžete použít bambusové matrace a přikrývky, nebo vyrobené kryty ze stromů ve tvaru domečku. Zachytit romantickou atmosféru můžete i pomocí světelných řetězů. Zářivé barevné šály vyčnívající z křoví a přírodní stvoření jsou ideálním doplněním pro romantickou atmosféru. Kombinace přírodního materiálu a romantické atmosféry, může vytvořit nezapomenutelnou boho svatbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *