Samolepky na zeď zaženou stín stereotypu

Moderní bydlení nabývá mnoha podob. Dovolené je téměř cokoliv a záleží také hodně na tom, jak jste odvážní, co všechno byste v rodinném domě nebo bytě vůbec snesli. Zajímavým oživením téměř jakékoliv místnosti mohou být i samolepky na zeď.

Samolepky, nebo chcete-li nálepky na zeď, jsou jednoduché dekorace, které však rozhodně stojí za to minimálně vyzkoušet. Seženete je za pár korun a můžete se spolehnout na to, že dají vaším pokojům ty pravé grády!

Obrazok 18

Spousta variací a motivů

Obrovským pozitivem samolepek na zeď je jejich široký výběr. Mezi nejoblíbenější motivy patří rostliny, stromy, zvířata nebo abstraktní věci. Samozřejmě, že ne všude se bude hodit jakákoliv tapeta. Do dětského pokojíčku zvolíte zřejmě něco jiného, než na chodbu nebo do vstupní haly, případně do obývacího pokoje. Vybírat můžete také z celé řady velikostí. Není problém sehnat ani opravdu obrovské samolepky na zeď!

Jak samolepky na zeď správně umístit?

Přemýšlíte-li o samolepkách na zeď, bude vás určitě zajímat, jakým způsobem je správně umístit. Vůbec nejlepší to bude v případech, kdy máte v místnosti hladké stěny, tak je zajištěno největší držení. Obvykle však není problém s nalepením ani na mírně zakřivené a nerovné zdi. Nemusíte se přitom obávat, že byste zeď nějakým způsobem poškodili. Ve většině případů je možno samolepky dokonce oddělat a přemístit, i když za cenu, že mohou přece jen na novém místě o něco méně držet.

Záleží opět na typu. Některé samolepky neobsahují lepidlo a na zeď se v podstatě zachytí sami od sebe, v jiných případech se potom jedná o samolepky v pravém slova smyslu, které drží díky působení speciálního lepidla – u nich může být potom problém při odlepení, může se totiž poškodit malba, kterou však není zase tak složité opravit!

Pokud doma ještě samolepky na zeď nemáte, zkuste o nich popřemýšlet. Nebude to špatná volba, uvidíte, že se vám jejich styl bude líbit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *