Pomocníci pro přípravu osvěžujících nápojů

V současné době se v kuchyních používají různé spotřebiče, přičemž velké oblíbenosti se těší i pomocníci na přípravu osvěžujících nápojů. Hlavním zástupcem z dané kategorie jsou jednoznačně odšťavňovače, protože odšťavňování jako takové je zdravější než konzumace celého ovoce a zeleniny.

Odšťavněním se získává šťáva z čerstvého ovoce, respektive zeleniny, která obsahuje většinu vitamínů, minerálů a rostlinných látek. Celé ovoce a zelenina však obsahují i vlákninu, která se při odšťavňování ztrácí. I tak se odšťavňovače do domácností doporučují.

Jak to tedy je?

Podle některých je odšťavňování lepší než konzumace celého ovoce a zeleniny, protože tělo lépe vstřebá živiny a trávicí systém si odpočine od trávení vlákniny. Čerstvá šťáva z ovoce a zeleniny posiluje imunitní systém, odstraňuje z organismu toxiny a podporuje trávení, ba dokonce i hubnutí.

Velké oblíbenosti se těší i lis na citrusy, pomocí něhož získáte doslova vitaminovou bombu. Pokud tedy neradi konzumujete ovoce a zeleninu, odšťavňování je způsob, jak zařadit tyto produkty do svého jídelníčku.

Vybrat si můžete odšťavňovač i lis na citrusy v mnoha variantách. Záleží na tom, co od daného zařízení očekáváte a jaké by mělo mít funkce.

Vířič chlazených nápojů

V letním období oceníte i vířič chlazených nápojů. Většinou se používá v restauracích, cukrárnách a gastro provozovnách, ovšem někteří lidé si pořizují tohoto pomocníka i do domácího prostředí. Jestliže tedy chcete mít neustále chlazený nápoj k dispozici, vířič je ideální volbou.

Podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti A.T. Fornax, s.r.o., který má dlouholeté zkušenosti s vybavováním gastro provozoven. Budete nadmíru spokojení nejen s nabídkou jako takovou, ale i cenovou politikou a přístupem profesionálního týmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *