Jak uchováte svůj oběd dlouho čerstvý? Známe ideální řešení

Pokud si pravidelně nosíte obědy do práce, školy nebo třeba na výlety, rozhodně nesmíte podcenit vhodný způsob jejich uchování. Naprostým základem je volba vhodného materiálu, na níž závisí celý úspěch. Jaká varianta je nejlepší?

Plast a nerez

Mezi dvě nejpopulárnější řešení bezesporu patří plasty pro styk s potravinami a samozřejmě i moderní nerezové provedení. Obě varianty mají něco do sebe. První zmíněná možnost je velmi levná, snadno se udržuje a téměř nic neváží. Má však podstatně menší životnost a spousta neinformovaných jedinců se jí bojí. Musíme vás však ujistit, že moderní umělá hmota prochází přísnými testy a je stoprocentně zdravotně nezávadná.

Chcete-li něco lepšího, jsou pro vás správnou volbou jídlonosiče termo z nerezové oceli. Tento materiál se chlubí ohromnou mechanickou i chemickou odolností, takže vám hravě vydrží po celý život. Zároveň uchová vaše pokrmy dlouho čerstvé a teplé, což je rozhodně super benefit. K tomu připočtěte elegantní vzhled a máte jasno. A cena? Pouhých několik stovek korun za celý set se třemi miskami.

Podívejte se sami

Mnoho lidí vsází i na skleněný obědník, který je sice poměrně těžký, ale na oplátku nabízí bezkonkurenční vlastnosti. O trochu vyšší cenu kompenzuje fakt, že sklo vám vydrží dlouhá desetiletí. Samozřejmě si musíte vybrat jen ověřené zboží od poctivých dodavatelů. Hlavním kritériem jsou potřebné certifikáty, které u čínského zboží opravdu zřídkakdy najdete.

Pestrý výběr kvalitních produktů za příjemné ceny vám nabídne třeba populární e-shop Od kulináře. Ten se specializuje na veškeré nádobí do kuchyně, stejně jako nejrůznější vychytávky na cesty. Zajisté vás potěší doprava zdarma u objednávek nad 999 Kč, nejnižší ceny na trhu a téměř okamžitá expedice zboží na vámi uvedenou adresu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *