Poličky na x způsobů

Nejrůznější regály, police a poličky jsou naprosto klasickým vybavením většiny domácností. Patří mezi jednoduché bytové prvky, které se vyznačují vysokou praktičností, se kterou je sklouben i styl. A právě design a styl je to, čemu začíná věnovat množství majitelů bytových prostorů zvýšenou pozornost.

shutterstock_245146273

Toužíte-li po komfortu, stačí někdy i maličkosti. A právě mezi ně patří i police a poličky, které lze dnes sehnat skutečně v nepřeberné paletě variací.
Vybere si naprosto každý, ať již preferujete konzervativní podobu bydlení nebo patříte k průkopníkům zajímavých řešení. Police jsou aktuálně k mání na x způsobů.

Dřevěné, kovové nebo skleněné police

Klasiku představuje dřevěné provedení, které se liší v jednotlivých dekorech. Dřevěné poličky působí jednoduchým dojmem a neurazí naprosto nikoho.

Pokud byste dali přednost kovu, zůstáváte opět u jednoduchosti a jakési volnosti. Kovové poličky představují komfortní řešení, které dodává na eleganci.

Luxusnějším řešením jsou potom skleněné poličky. Ty nejsou určeny úplně do každé místnosti a do každé podoby interiéru. Budou se hodit třeba do obývacího pokoje, ale samozřejmě také do koupelny.

Pravidelné i nepravidelné tvary

Nemusíte zůstávat u poliček klasických tvarů. Pokud se nebojíte experimentovat, můžete využít i zajímavé nápady – jak by se vám líbila například police nepravidelných tvarů – třeba nějaká zajímavá křivka? Zde již můžete zapomenout na stín stereotypu!

V moderním bydlení je dovoleno téměř cokoliv. Při jeho vybavování se však stejně jako při nákupu polic a poliček řiďte vaším názorem a pohledem na problematiku, ale také ostatními prvky v dané místnosti. Mějte na paměti, že všechno by mělo působit jako celek vyváženým dojmem. Zvýšenou pozornost věnujte také kvalitě, ta nemusí být dnes všude samozřejmostí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *