od kolika je facebook

Facebook je největší sociální síť, která se stala nepostradatelnou součástí každodenního života milionů lidí po celém světě. Bez ohledu na to, jestli se jedná o využití pro organizaci schůzky s přáteli, nebo jen pro brouzdání po aktuálních děních, nikdo se nespokojí s tím, že neví, od kolika je Facebook. Zde se podíváme na to, jaký je věkový limit pro používání Facebooku a jak mohou rodiče a starší prarodiče využít tuto sociální síť, aby mohli být blíže svým dětem a vnoučatům.

Od kolika je Facebook

Února 2004. Jeho hlavními tvůrci byli Mark Zuckerberg, Eduardo Saverin, Andrew McCollum, Dustin Moskovitz a Chris Hughes. Platforma se rychle stala jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí na světě a poskytuje uživatelům příležitost sdílet informace, spojení a zábavu.

Mladší uživatelé nemohou vytvářet účty, ale mohou být pod dohledem dospělého při používání Facebooku. Uživatelé starší 18 let jsou považováni za dospělé a mohou používat veškeré funkce na Facebooku. Aby mohli používat Facebook, uživatelé musí souhlasit s Podmínkami služby a Ochranou osobních údajů.

Jaké jsou věkové limity pro používání Facebooku

Toto je věkové omezení, které bylo stanoveno, aby se zabránilo tomu, aby si děti mladší 13 let vytvářely účty a používaly službu. Jak uvedl poskytovatel služby, každý, kdo chce mít účet na Facebooku, musí být starší 13 let.

V současné době má Facebook zhruba 2 miliardy uživatelů; z nichž většina je starší 18 let. Každý účastník, který je starší 13 let a mladší 18 let, potřebuje povolení od svých rodičů nebo zákonných zástupců, aby se připojil k Facebooku. Rodiče nebo zákonní zástupci mohou také odebírat nebo potvrzovat jakékoli příspěvky, které děti mladší 18 let odesílají, aby zabránily tomu, aby byly zveřejňovány nevhodné obsahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *