nejúčinnější cviky na břicho

Čistě posilovat břicho nemusí být nutností. I při jiném druhu cvičení se dají dosáhnout požadovaného výsledku. Jaké cviky na břicho jsou nejúčinější? Následující článek popisuje 5 nejlepších cviků na břicho, které jsou jednoduché a účinné.

5 nejlepších cviků na břicho

Když chcete získat ploché břicho a zpevnit svaly břicha, nejúčinnějším způsobem je kombinace kardio, které spaluje tuk, a cvičení svalů břicha. Díky tomu se můžete dostat k vytouženému cíli. Níže uvádíme 5 nejlepších cviků na břicho, které vám pomohou dosáhnout toho, co chcete.

Prvním cvikem je tzv. „plank“. Tato pozice posiluje svaly v oblasti břicha, ramen a zad. Dále je tu „crunch“, který se skládá z pohybů, které činí flexe břišních svalů. Další cvik je „leg raise“, což je pohyb rukou a nohou, jehož cílem je posílení svalů břicha a nohou. Dále je tu „side plank“, který posiluje břišní svaly, a naposledy tu máme „twisted crunch“, který se skládá z kombinace crunchu a rotace trupu s cílem zesílit břišní svalovou skupinu. Pokud pravidelně provádíte tyto cviky na břicho, budete za krátkou dobu vidět výsledky.

Jednoduché a účinné cvičení

Když je řeč o cvičení na břicho, je vždy nejlepší začít s jednoduchým a účinným cvičením. Správnou technikou cvičení je možné dosáhnout vynikajících výsledků, aniž by bylo potřeba náročného tréninku nebo drahých vybavení.

Doporučuje se provádět jednoduché, ale účinné cviky na břicho, jako jsou kliky, výpady, plank a dřepy. Tyto cviky jsou velmi efektivní a dokáží posílit a tonizovat břišní svaly. Také je možné zvýšit účinnost těchto cviků tím, že je budete provádět s různými zátěžemi a změníte intenzitu třeba pomocí intervalového tréninku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *