Kombinace bílé a růžové? Do dívčího pokojíčku ideální!

V moderních domácnostech hrají velice důležitou roli i barvy. Při jejich využívání a realizaci záleží, zda patříte spíše mezi kontroverzně zaměřené majitele rodinných domů či bytů, nebo dáváte prostor experimentu a kreativitě. Především ti z druhé skupiny, se často oddávají nejrůznějším „soubojům barev“. Za zmínku jistě stojí i bílá a růžová – tyto barvy jdou dokonale k sobě například v království vaší dcery!

shutterstock_180417359

Dětský pokojíček, který je určen pro holčičky, může nabývat celou řadu charakteristických znaků. Je všeobecně známo, že růžová se děvčatům a dámám líbí a to už od útlého věku. Samozřejmě, že těžko zrealizujete čistě růžový pokojíček. Pokud však tuto barvu vhodně zkombinujete s bílou, je to zajímavá cesta za elegantním designem, ve kterém se budou holčičky cítit jedinečně!

Bílo-růžový nábytek i další bytové prvky a doplňky

Bílo-růžový nábytek je možné sehnat v nejrůznějších variacích. Ať již se jedná o skříně a komody, stůl, židli nebo třeba postel. Samozřejmě, že byste neměli zůstávat pouze u nábytku.

Dětský pokoj je tvořen i dalšími ať již účelovými, tak i dekoračními prvky. Jedná se například o koberec, závěsy, bytový textil a podobně.
Bílá a růžová barva působí jednoduchým stylem. Uplatňuje se u nich smysl pro optické zesvětlení prostorů spojený s čistotou. Vzhledem ke světlejším barvám je zapotřebí počítat, že na barevných prvcích bude přece jen více vidět nečistota. Pokud vám však není cizí pravidelný úklid a péče o závěsy a bytový textil, nejedná se o naprosto žádnou komplikaci!

Kreativitě se meze nekladou

Pokud se tedy nebojíte zkusit něco jiného, něco, co na vás nevykoukne v každém druhém interiéru, je originální řešení dívčího dětského pokoje tipem k zamyšlení. Možná je čas na změnu, samozřejmě se zkuste zeptat i na názor ostatních členů domácnosti a vymyslet, co bude nejlepší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *