Kam všude se hodí plovoucí podlahy?

Určitě jste alespoň při stěhování do nového bytu, případně při vybavování nového stavení minimálně jednou řešili problematiku podlahových krytin. Dnešní moderní doba má co nabídnout. Velkou oblibu zažívají mimo jiné i plovoucí podlahy. Přesto, že nejsou na našem trhu až zase takovou novinkou, tak se stále líbí a má je více a více lidí. A není se čemu divit, jsou praktické, dobře vypadají, chlubí se vysokou životností a pořídíte je v mnoha stylových provedeních za příznivé pořizovací ceny. Hravě pozvednou interiérové prostory ztase o úroveň více a dodají jim na komfortunosti.

shutterstock_123571618

Plovoucí podlahy přijdou vhod jak do staršího domku, tak i do jednotlivých místností novostavby. Zřejmě vás bude zajímat, kde všude se dají plovoucí podlahy instalovat?

Od předsíně přes kuchyni až po obývák

Při výběru kam umístit plovoucí podlahu nejste prakticky nikým a ničím omezeni. Určitou limitou je pouze váš subjektivní vkus, případně potencionálně nebezpečné prostředí. Takže je můžete bez jakýchkoliv obav umístit do kuchyně, do obývacího pokoje, ale také do chodby nebo do předsíně. Vhodné nebudou zejména do koupelen, kde je zapotřebí zvolit jiný materiál.

Pokládka plovoucí podlahy

Pokládka plovoucí podlahy není složitou záležitostí. Pokud jste to již někdy dělali, zajisté nám dáte za pravdu. Určitě jsou však vhodné nějaké zkušenosti či základní manuální zručnost. V případech, kdy byste si na toto netroufli, nezoufejte. Nelámejte nic přes koleno a raději oslovte specializovanou firmu, která vám zajisté vyjde vstříc.

A kde plovoucí podlahy pořídit? Doporučíme návštěvu specializovaných prodejen, kde jsou vám také k dispozici k jakýmkoliv dotazům, s touto problematikou souvisejících. Nakupovat můžete i na internetu, stačí se podívat do nějakého e-shopu, kde na vás čeká obvykle bohatší nabídka, než v kamenných obchodech a to ještě navíc za lepší pořizovací ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *