Jak vyrobit sůl do koupele

Jak vyrobit sůl do koupele

Koupele jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit a zbavit se stresu. Přidáním soli do koupele můžete zvýšit její účinek. Sůl do koupele můžete snadno vyrobit doma. Tento článek vám ukáže, jak na to.

Co budete potřebovat

Než začnete, budete potřebovat několik ingrediencí. Budete potřebovat jednu šálek jemné mořské soli, jednu šálek Epsom soli, jednu šálek himalájské soli, jednu šálek borové soli, jednu šálek citronové soli, jednu šálek mletého ovesu, jednu šálek mletého kokosu, jednu šálek mletého kávového zrna, jednu šálek mletého čajovníku, jednu šálek mletého heřmánku, jednu šálek mletého máty a jednu šálek mletého levandulového květu.

Krok 1: Smíchejte ingredience

Nejprve smíchejte všechny ingredience dohromady ve velké míse. Můžete použít lžíci nebo vidličku, abyste se ujistili, že jsou všechny ingredience dobře promíchány.

Krok 2: Nalijte do nádoby

Poté nalijte směs do nádoby, kterou budete používat pro skladování soli do koupele. Můžete použít skleněnou nádobu nebo plastovou nádobu s uzavíratelným víkem.

Krok 3: Přidejte éterické oleje

Nakonec můžete přidat několik kapek éterických olejů, abyste získali příjemnou vůni. Můžete použít éterické oleje, jako je levandule, máta, citron nebo jiné, které se vám líbí.

Krok 4: Uložte a použijte

Poté uložte sůl do koupele do nádoby a použijte ji, když budete chtít. Můžete přidat jednu až dvě polévkové lžíce soli do koupele a užít si její relaxační účinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *