Jak vyrobit krém z aloe vera

Jak vyrobit krém z aloe vera

Aloe vera je rostlina, která je známá pro své léčivé účinky. Je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny, které pomáhají hydratovat a zklidňovat pokožku. Je také bohatá na antioxidanty, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a zpomalují stárnutí pokožky. V tomto článku se dozvíte, jak vyrobit krém z aloe vera, který můžete použít k hydrataci a zklidnění pokožky.

Co budete potřebovat

Než začnete s výrobou krému z aloe vera, budete potřebovat následující ingredience: aloe vera šťáva, kokosový olej, bambucké máslo, jojobový olej, vitamin E olej, esenciální oleje a lahvičku na krém.

Jak vyrobit krém z aloe vera

Nejprve si připravte aloe vera šťávu. Můžete si ji vyrobit doma nebo si ji koupit v obchodě. Poté si vezměte misku a smíchejte dohromady aloe vera šťávu, kokosový olej, bambucké máslo, jojobový olej a vitamin E olej. Všechny ingredience smíchejte dohromady, dokud se nedostanete k krémové konzistenci.

Přidejte esenciální oleje

Poté, co máte krémovou konzistenci, můžete přidat esenciální oleje. Esenciální oleje mohou pomoci zklidnit a hydratovat pokožku. Můžete použít jakýkoli esenciální olej, který se vám líbí.

Uložte krém do lahvičky

Poté, co máte krém hotový, můžete jej uložit do lahvičky. Ujistěte se, že lahvička je čistá a sterilizovaná. Poté, co je krém uložený, můžete jej použít k hydrataci a zklidnění pokožky. Krém z aloe vera můžete použít dvakrát denně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *