Hypotéka bez doložení příjmu

Možná, že i vy potřebujete koupit novou nemovitost, stavět, nebo rekonstruovat. Ve všech těchto případech budete muset počítat s nemalými finančními výdaji. Bohužel se často stává, že nemáte k dispozici tolik finančních prostředků. I v takových situacích není nutné vždy zapomenout na nové, vysněné bydlení. Řešením může být hypotéka. Mnohé hypotéky – tedy jakési půjčky určené pro realizaci bydlení, lze získat i bez doložení příjmů.

Hypotéky téměř pro každého

Na našem finančním trhu lze narazit na spoustu úvěrových produktů, které vykazují znaky hypotéky. Bez nadsázky se dá říci, že si na své může přijít prakticky každý. V podstatě máte dvě základní možnosti.

Bankovní x nebankovní hypotéka

Lze volit buď bankovní, případně nebankovní hypotéku. Každý produkt má své výhody, avšak i zápory. Obecně se dá říci, že hypotéka sjednaná v nějaké bankovní instituci má obvykle nižší úroky, nemusí na ni však dosáhnout takové procento lidí. Naopak hypotéky poskytované nebankovním sektorem mohou nabídnout v+těší úroky, ale mnohdy se například nenahlíží do registrů, případně se nepožaduje potvrzení o výši příjmu.

Správný výběr je základ

Při výběru hypotéky je důležité nic neuspěchat. I v případech, kdy preferujete hypotéku bez doložení příjmu, je nutné vše pečlivě zvážit. Musí vám být vše jasné, pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat – je důležité dostat jasnou odpověď.

Hypotéky bez doložení příjmu představují výhodné řešení pro každého, kdo je momentálně z nejrůznějších důvodů ve finanční tísni a zároveň nechce odkládat pořízení nové nemovitosti, případně rekonstrukci té stávající.

Pro vyřízení je obvykle požadován věk nad 18, v některých situacích nad 21 let, trvalé bydliště na území České republiky a dva platné doklady totožnosti. Může se stát, že je nutné ručit jinou nemovitostí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *