Dřevěné zahradní domky vám zajistí pohodlné útočiště bez práce

V tomto období si již vychutnáváme naše zahrady plnými doušky. Není zkrátka nic lepšího, než si po těžkém dni plném práce a povinností odpočinout v příjemném prostoru plném přírody. Co odlišuje udržovanou zahradu od pouhé louky? Samozřejmě pořádné zázemí. Jak jej vyřešit elegantně?

Naprosto bez práce

V dnešní době se už opravdu nestaví zahradní chatky vlastníma rukama. Místo nekonečné dřiny a spousty omylů si stačí jen sednout doma k počítači a prohlédnout si připravené zahradní domky na stránkách některého ze specializovaných e-shopů. Největší výběr a bezkonkurenční ceny nabízí hlavně známý poskytovatel jménem Skluzavky.cz.

Nebudeme se dále zdržovat podrobnostmi a podíváme se na dva typické domečky, které sklízí popularitu u zákazníků z celé země. Luxusním řešením je především zahradní domek Sandra s obyvatelnou plochou 29,9 metrů čtverečních. Uvnitř najdete hlavní místnost, ložnici, místnost pro toaletu se sprchou a podkroví pro skladování vybavení. Možností jsou i úpravy podle vašich přání.

Skromnější řešení

Pokud hledáte o něco skromnější a menší variantu, pak vás pravděpodobně potěší například zahradní domek Susanna o ploše 12,4 metrů čtverečních. Daný prostor bohatě vystačí na rozkládací pohovku, skříň a malou kuchyňku. Ať tak, nebo onak, dočkáte se kvalitních dřevěných desek, moderních oken a odolných dveří. K tomu připočtěte pevnou základnu z masivních hranolů a máte jasno.

Na zmíněných webovkách si stačí zvolit ideální variantu, objednat a počkat na doručení veškerých potřeb. Součástí balení je i návod, na jehož základě sestavíte celý domek během několika hodin. Nepotřebujete žádné speciální nářadí. Zároveň si můžete pořídit i dětská pískoviště, workout hřiště, koupací sudy, zahradní houpačky a spoustu dalších pomůcek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *