vyfotit obrazovku

Technologie ve 21. století se velmi rychle vyvíjí a jedním ze způsobů, jak se učit a sdílet informace, je fotografování obrazovek. Fotografování obrazovek je jednoduchý proces, který vám umožní uchovat informace ve formě snímků nebo obrázků. Tento článek vám ukáže, jak jednoduše vyfotit obrazovku svého počítače nebo mobilního zařízení.

Jak vyfotografovat obrazovku svého počítače

Prvním krokem, pokud chcete vyfotografovat obrazovku svého počítače, je zapnout klávesu Print Screen na klávesnici. Tato klávesa umožní uložit snímek obrazovky do schránky. Jakmile stisknete tlačítko, obrazovka se okamžitě uloží do schránky, ale neukáže se žádná jiná změna.

Druhým krokem je přenést snímek obrazovky do programu pro úpravu obrázků. Nejoblíbenějším programem pro úpravu fotografií je program Photoshop. Otevřete program a vyberte možnost otevřít obrázek. Můžete jednoduše vybrat snímek obrazovky ze schránky. Jakmile obrázek otevřete, můžete opravit všechny špatné rysy obrázku a upravit jej, aby vypadal přesně tak, jak chcete.

Jak vyfotografovat obrazovku svého mobilního zařízení

V dnešním moderním světě mobilních zařízení se stává čím dál častěji nutností umět vyfotografovat obrazovku. Ať už se jedná o snímek obrazovky, abyste mohli sdílet něco pěkného s přáteli, nebo více praktických účelů, jako je zaznamenání veškerého aktivity na obrazovce. V tomto článku vám poradíme, jak toho dosáhnout na vašem mobilním zařízení.

Největším krokem je obvykle nalezení tlačítka na příslušném zařízení pro vyfotografování obrazovky. Obvykle to bude kombinace dvou tlačítek, například domovského a napájecího tlačítka. Jakmile je tato kombinace stisknuta, obrazovka se zabliká a zvuk kamery se ozve, což znamená, že je snímek obrazovky úspěšně uložen do galerie. Důležité je dávat pozor na to, abyste tyto dva tlačítka stiskli současně, abyste si mohli být jisti, že se obrazovka úspěšně vyfotografovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *