Thajské jižní ostrovy: 5 nezapomenutelných míst, které musíte vidět

Thajské jižní ostrovy jsou jedny z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických cílů v Asii. Tyto ostrovy jsou známé svými bílými plážemi, tyrkysově modrým mořem a krásnou přírodou. Pokud se chystáte na cestu na thajské ostrovy, zde jsou 5 nejkrásnějších míst, které byste neměli vynechat:

Ostrov Phuket – největší a nejznámější ostrov Thajska

Phuket je největší a nejznámější ostrov Thajska a domovem mnoha turistických atrakcí. Navštivte tradiční thajské chrámy, jako např. Wat Chalong, nebo se projděte tradičním trhem v městečku Phuket. Užijte si také krásné pláže, jako např. pláž Patong nebo Kata Beach.

Ostrov Koh Samui – rajský ostrov s mnoha plážemi

Koh Samui je druhým největším ostrovem v Thajsku a je známý svými krásnými plážemi a turistickými atrakcemi. Užijte si krásné pláže, jako např. Chaweng Beach nebo Lamai Beach, nebo navštivte tradiční rybářské vesnice, jako např. Bophut.

Ostrov Koh Phi Phi – křišťálově čisté moře a krásné skalní útvary

Koh Phi Phi je malý ostrov s nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a krásnými skalními útvary. Navštivte známou pláž Maya Bay, kde byl natáčen film Pláž, nebo se projděte na výhledovém bodě Koh Phi Phi Viewpoint.

Ostrov Koh Tao – mek potápěčů a přírodní krása

Koh Tao je malý ostrov, který je ideálním místem pro potápěče a milovníky přírody. Užijte si krásné pláže, jako např. Sairee Beach, a objevte krásy podvodního světa.

Ostrov Koh Lanta – ostrov klidu a relaxace

Koh Lanta je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Užijte si krásné pláže, jako např. Klong Dao Beach, a navštivte tradiční rybářské vesnice, jako např. Ban Saladan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *