sodexo multipass kde uplatnit

Sodexo Multipass je univerzální poukázka vydávaná společností Sodexo. Je ideálním pracovním nástrojem pro zaměstnavatele, kteří chtějí svým zaměstnancům poskytnout něco navíc. Sodexo Multipass je aktuálně oblíbenou poukázkou mezi zaměstnanci, protože mohou být použity na mnoho produktů a služeb. Jaké jsou tedy možnosti pro uplatnění Sodexo Multipassu? V tomto článku se dozvíte, kde a jak lze tento platební nástroj využít.

Kde uplatnit Sodexo Multipass

Karty jsou uvolňovány pro zaměstnance firem, které se registrují pro Sodexo program. Kromě toho, že kartou můžete platit, můžete s ní také vybírat hotovost.

Mohou být uplatněny v obchodech jako jsou obchody se sortimentem zboží, obchody s potravinami, restaurace, kavárny, kadeřnictví, zábavní parky, benzínové stanice, obchody se sportovním oblečením a další. Karta je také uznávána ve službách, jako jsou lékařské služby, knihkupectví, lékárny, obchody s elektronikou a další. Takže s touto kartou můžete využít širokou škálu služeb a produktů.

Možnosti použití Sodexo Multipassu

Kromě obyčejných obchodů je karta Sodexo Multipass aktivní také v síti benzinových pump, restaurací, farmaceutických lékárnách a různých atrakcích.

Kromě toho mohou uživatelé této platební karty používat různé služby a získat výhody. Kromě toho, že mohou uplatňovat slevy až do výše 10 % vybraných produktů, mohou také využívat výhodné tarify na cestování nebo získat slevy na nákupy ve více než 500 obchodech ve všech kontinentech. Kromě toho je karta Sodexo Multipass kompatibilní s více platebními systémy, což umožňuje uživatelům využívat její výhody v celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *