Sodexo multi pass card kde uplatnit

Sodexo multi pass card kde uplatnit

Sodexo Multi Pass card can be used in many places such as supermarkets, petrol stations, restaurants etc. You can find out where to use your Sodexo Multi Pass card in this article.

Co je Sodexo Multi Pass karta?

Sodexo Multi Pass karta je vysoce flexibilní stravovací řešení, které umožňuje zaměstnancům a studentům stravovat se v rámci určitého rozsahu vybraných restaurací a obchodů. Karta Sodexo Multi Pass poskytuje jednotlivcům možnost volby stravování, aniž by museli platit hotovostí nebo platit svou bezhotovostní kartou. Sodexo Multi Pass karta lze uplatnit ve vybraných podnicích na území České republiky.

Jaké jsou výhody a nevýhody Sodexo Multi Pass karty?

„Sodexo Multi Pass karta je určena pro zaměstnance, kteří pracují v náročných podmínkách. Zaměstnanci mají nárok na bezplatné obědy a veškeré stravování je hrazeno ze Sodexo Multi Pass karty. Karta také umožňuje zaměstnancům využívat Sodexo služby po celé České republice.“

Multi Pass karta od Sodexo určená pro zaměstnance, kteří pracují v náročných podmínkách. Zaměstnanci mají nárok na bezplatné obědy a veškeré stravování hrazené z Multi Pass karty. Karta také umožňuje zaměstnancům využívat Sodexo služby po celé ČR.

Kde mohu uplatnit Sodexo Multi Pass kartu?

Sodexo Multi Pass kartu lze uplatnit v obchodech, které ji akceptují. Seznam obchodů, kde lze Sodexo Multi Pass kartu uplatnit, naleznete na webových stránkách společnosti Sodexo.

Jaké jsou náklady na Sodexo Multi Pass kartu?

Multi-Pass karty Sodexo lze uplatnit v mnoha obchodech, restauracích a dalších podnicích. Karta je určena pro osobní nebo firemní použití a stojí 590 Kč. V ceně je zahrnuta i poplatková služba 55 Kč za rok.

Sodexo Multi Pass karta – FAQ

SODEXO Multi Pass karta – FAQ
1. Co je to SODEXO Multi Pass karta?
Je to stravenková karta, se kterou můžete platit na více než 6000 místech v ČR, a to jak v obchodech, tak i prostřednictvím internetu. Karta je určena zejména pro zaměstnance firem, kteří mají možnost ji využít při nákupu potravin či dalších položek.

2. Jaké jsou výhody SODEXO Multi Pass karty?
Kromě toho, že s ní můžete platit pohodlně a bezhotovostně, máte také možnost využít řadu slev na různé služby a zboží. Karta je navíc oblíbená mezi zaměstnavateli, protože umožňuje sledovat náklady na stra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *