Redukční programy, které jsou vhodné i pro celiaky, vegetariány, diabetiky a další

V posledních několika letech roste počet lidí s obezitou, a proto není divu, že jsou velice skloňovaným tématem redukční diety. Zapomeňte však na drastické jídelníčky, které by akorát tak způsobily jojo efekt. Zaměřte se spíše na kvalitní redukční programy, jejichž cílem je zbavit vás nechtěných kilogramů. I když jste vegetariáni, celiakové, nebo diabetici, tak i pro vás jsou připraveny pestré a zdravé redukční programy.

V tomto segmentu působí společnost Easydiet, která vám pomůže jíst zdravou a nutričně vyváženou stravu. Důležitá je i pravidelnost. Láká vás krabičková dieta? Seznamte se s několika programy.

Dieta VEGETARIAN

Každý vegetarián si zakládá na tom, aby měl ve svém jídelníčku rostlinnou stravu, která odlehčuje trávení a eliminuje riziko cévních onemocnění i cukrovky. Easydiet při stanovování jídelníčků klade důraz na pestrou skladbu a kvalitu surovin. Dietní program VEGETARIAN je způsob, jak efektivně zhubnout, aniž byste kilogramy nabrali zpět.

Dieta CELIATIK

Velice častým onemocněním v České republice je celiakie, což je alergie na lepek (proteinovou sloučeninu obsaženou v pšenici a dalších obilovinách). Vzhledem k tomu, že je lepek v mnoha běžných potravinách, je nezbytné při sestavování jídelníčku nad skladbou surovin přemýšlet. Dieta CELIATIK je stoprocentně bezlepková.

Dieta DIABETIK

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na diabetiky, které trápí dlouhodobě zvýšená hladina glukózy v krvi a poruchy metabolismu. Diabetik potřebuje pro udržení se v kondici speciální a vyváženou stravu. Pokud vás nebaví stále vymýšlet jídelníčky, pak si objednejte krabičky.

V nabídce společnosti Easydiet jsou i redukční programy bezlaktózové či pro milovníky low carb stravování. Vyzkoušejte některý z nabízených programů a objevte nový přístup k jídlu i zdraví.