Přírodní park Ang Thong: Tajemná krása v Andamanském moři

Přírodní park Ang Thong je nádherným tropickým rájem v Andamanském moři. Jeho malebné ostrovy přitahují tisíce turistů z celého světa, aby se mohli ponořit do jeho tajuplné krásy. Oblast parku je tvořena sestrou skalisek, lukami ve stínu borových stromů a čistými tyrkysovými jezery. Jeho mělké, korálové útesy poskytují ideální oblast pro potápění a prohlídku subtropického života. Pro návštěvníky parku zde také najdou množství historických památek, pralesů a vodopádů.

Tajemná krása Ang Thongu

Inu nádhernou scenérii tvoří četné jeskyně, laguny, kopce, útesy a pláže. Oblast Ang Thongu je tvořena 42 ostrůvky. Nejvýznamnějšími jsou Mu Koh Ang Thong a Koh Wua Ta Lap.

Pod vodou tajemný park nabízí mnoho překvapení. Na dně převládají korálové útesy a křišťálově průzračné vody. Přírodní park je také domovem pro mnoho mořských živočichů, jako je korýši, ryby, želvy a mnoho druhů ptáků. Pokud jste milovníkem přírody, je Ang Thong jako stvořený pro vás. Můžete se tu projít po nekonečných plážích, zažít západ slunce na vrcholu kopce, nebo jen relaxovat ve stínu stromů. Ang Thong skrývá mnoho tajemství pro nás objevovat.

Přírodní park: Bílý ráj

Je to jedno z nejkrásnějších míst na světě s křišťálovou vodou, kde se nacházejí úžasné skalní útvary, borové lesy a dokonale zachovalé korálové útesy. Nejznámější destinací v parku je Bílý ráj, kde se turisté mohou kochat pohledem na barevné laguny, kamenné věže a bizarní skalní útvary.

Bílý ráj je jedinečné místo s neuvěřitelnými scenériemi. Mořské hladiny jsou křišťálově čisté, pláže jsou pokryty bílým pískem a okolní kopce jsou poseté palmy. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají krásný a klidný zážitek z přírody. Toto místo je vhodné i pro plavání, šnorchlování a potápění, aby si návštěvníci mohli užít kouzlo Thajska pod hladinou.

Korálové útesy a život v moři

Jsou pokryty živými barvami a obklopeny skalisky a jinými vápencovými útvarůmi. Průzračná modrá voda je domovem mnoha druhů ryb, korýšů a mořských živočichů. Jsou tam také obrovské klubíčka korálových útesů, které jsou obklopeny zelenými korály, žlutými korály a červenými korály. Všechny tyto barevné mozaiky skal korunují obrovské drátěné konstrukce, které jsou potopeny v hlubinách a slouží jako domy pro ryby a želvy.

Jejich život je plný neustálého pohybu, od lovu po útěk. Díky unikátnosti tohoto místa mohou návštěvníci zažít skutečnou krásu a užít si pohled na nezaslouženou přírodu. Je to jedinečná příležitost poznat úžasný svět, který skrývá Andamanské moře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *