obalovaný celer

K obalování celeru, je zapotřebí jen málo ingrediencí. Je to vysoce chutné a výživné jídlo, které může být skvělou součástí oběda nebo večeře. Tento recept je jednoduchý a rychlý k přípravě a doba přípravy je jen 30 minut. Čerstvé celerové listy je možné použít jako křupavou obalovací směs, která dodá každému pokrmu výjimečnou chuť a vůni. V tomto článku se dozvíte, jak připravit obalovaný celer, který je výživný a zajímavý.

Vychutnejte si chuť obalovaného celeru

Obalovaný celer je delikátní pokrm, který si můžete užít, kdykoli budete mít chuť. Nejdříve si nakrájejte stroužky celeru, které můžete smíchat s cibulí a strouhanou mrvkou. Poté je obalte ve směsi mouky, vejce a kukuřičné mouky. Směs by měla být dostatečně hustá a příjemně nasládlá. Nakonec je obalované stroužky smažte dozlatova ve vyhřátém oleji.

Když je obalovaný celer hotový, můžete si ho dopřát s příchutí čerstvě usmaženého kuřecího masa nebo s jemnou majonézou nebo tatarskou omáčkou. Chutná úžasně a jeho chuť se ještě více vyostří, pokud ho sníte ještě teplý. Obalovaný celer je lahůdka, kterou si můžete vychutnat bez výčitek.

Připravte si rychlý a chutný pokrm za 30 minut

Pokud hledáte rychlou a chutnou pokrmy na oběd, je obalovaný celer tou správnou volbou. Tento pokrm zvládnete připravit za pouhých 30 minut a jeho příprava je velmi jednoduchá.

Nejprve si připravte těsto na obalení. Smíchejte mouku, vejce a vodu a mírně je zpracujte. Poté nakrájejte celer na plátky a obalte je v připraveném těstu. Následně je vložte do rozpáleného oleje a smažte dozlatova. Hotové kousky vyjměte z oleje a nechte je okapat na ubrouscích. Obalovaný celer můžete servírovat s omáčkou nebo s majonézou. Je to vynikající a rychlá volba pro oběd, kterou si můžete dopřát během několika minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *