Kam na adaptační kurzy, školu v přírodě a výlety?

Pro základní i střední školy je velice důležité rozvíjet klíčové dovednosti a posilovat týmovou spolupráci, k čemuž slouží adaptační kurzy, seznamovací pobyty a školy v přírodě. Vyhledávaným místem, které nabízí optimální podmínky pro tyto aktivity, je Sporthotel Kácov. Jedná se o moderně vybavený komplex v malebném prostředí středních Čech nedaleko Prahy, který poskytuje dobré zázemí pro širokou paletu adaptačních programů.

Sporthotel Kácov je obklopen lesy, kopci a taktéž řekou Sázavou. Vytváří ideální podmínky pro venkovní aktivity, které podporují týmový duch a osobní rozvoj.

Široká nabídka aktivit na míru

Sporthotel Kácov umožňuje organizovat a uspořádat různé outdoorové aktivity, týmové hry, sporty a adrenalinové zážitky, takže adaptační kurzy jsou vskutku pestré. Každý účastník si odnese nezapomenutelné zážitky. Připravena je multifunkční sportovní hala, která slibuje bohatý program plný zábavy.

Komfortní ubytování

Samotný hotel nabízí různorodé ubytovací možnosti od vytápěných táborových chat až po srubové chaty a hotelové pokoje. Kapacita celého komplexu je 300 lůžek v letní sezóně a 180 lůžek v zimních měsících. Adaptační kurzy jsou tedy vhodné i pro vskutku velké množství účastníků.

Součástí hotelu je i restaurace poskytující chutnou a zdravou stravu, která je základem pro udržení energie a dobré nálady.

Sporthotel Kácov je skvělou volbou pro každého, kdo hledá místo pro organizaci adaptačních kurzů, seznamovacích pobytů a škol v přírodě. Poskytuje komplexní servis, nabídku aktivit a kvalitní ubytování. Instruktoři navíc připraví zábavný, přitom však poučný program na míru každé skupině, a to na celou dobu pobytu. Postarají se o vás certifikovaní instruktoři.

Tak neváhejte a zorganizujte pro jednotlivé třídy adaptační kurzy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *