Jednoduchý recept na konopnou mast

jednoduchý recept na konopnou mastnopná mast je vyrobená z konopí a má řadu léčebných vlastností. Mast se používá k léčbě ekzémů, akné, podráždění a sucha. Je také účinná při léčbě ran a popálenin.

Co je konopná mast?

Konopná mast je jedinečný léčivý přípravek, který se vyrábí z konopného oleje. Konopný olej je bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou prospěšné pro zdraví pokožky. Konopná mast také obsahuje vitamín E, který pomáhá chránit pokožku před poškozením sluncem.

Jak se používá konopná mast?

Konopná mast se používá ke zmírnění různých kožních problémů, jako jsou ekzémy, akné nebo podráždění. Je také účinná při léčbě bolesti svalů a kloubů. Mast se nanese na postiženou oblast a nechá se vstřebat. Opakované aplikace mohou být nezbytné pro dosažení požadovaného účinku.

Co jsou výhody a nevýhody konopné masti?

Konopná mast je vyrobená z konopí a obsahuje mnoho užitečných látek, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Mezi hlavní výhody patří:

– Zmírňuje bolesti svalů a kloubů
– Podporuje hojení ran
– Pomáhá při ekzémech a lupénkách
– Zklidňuje podrážděnou pokožku
– Hydratuje suchou pokožku
– Povzbuzuje růst vlasů

Nevýhodou je, že nelze použít na otevřené rany a také by se neměla aplikovat na sluncem zralou pokožku, protože mohlo dojít k podráždění.

Recepty na konopnou mast

Konopná mast je jedinečný přírodní produkt, který můžete použít k léčbě mnoha zdravotních problémů. Mast obsahuje anti-inflamatorní a antibakteriální látky, které jsou prospěšné pro zdraví pokožky. Konopná mast může být také použita k úlevě od bolesti svalů a kloubů. Existuje nespočet receptů na výrobu domácí konopné masti, ale my vám nabízíme jeden jednoduchý recept, se kterým si určitě poradíte.

Potřebujete:

-1/2 šálku konopného oleje

-1/4 šálku shea butteru

-1/4 šálku beeswaxu

-10–12 kapek levandulové esence (pod

Náhrady za konopnou mast

Konopí obsahuje mnoho léčivých látek, které jsou užitečné při léčbě různých zdravotních problémů. Mezi tyto látky patří kanabinoidy, terpeny a flavonoidy. V konopné masti se tyto látky šlehají dohromady s olejem a tvoří účinnou medicínu.

Lidé používají konopnou mast na různé nemoci a podmínky, včetně:

• artritida

• ekzémy

• psoriáza

• bolesti svalů a kloubů

• migréna

Závěr

Pokud chcete vyzkoušet konopnou mast, je to velmi snadné. Stačí si ji koupit v lékárně nebo online. Konopná mast se obvykle prodává ve formě šamponu, krému nebo spreje. Jeden z našich favoritů je Cannabios sprej, který je 100% přírodní a účinný při léčbě různých kožních problémů.

Existují také domácí recepty na konopnou mast. Jednoduchý recept na konopnou mast obsahuje jen několik ingrediencí:

1/2 hrnku konopného oleje

1/4 hrnku medu

1 čajovou lžičku mletého česneku

Postup: Smíchejte všechny ingredience ve sklenici nebo nádobě a uchovejte v lednici. Mast by měla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *