Jednoduchý recept na konopnou mast

Jednoduchý recept na konopnou mast

Konopná mast je jedním z nejúčinnějších přírodních léků, které lze vyrobit doma. Je to vynikající lék na mnoho zdravotních problémů, včetně bolesti, zánětu, alergií a mnoha dalších. Konopná mast je také velmi snadno připravitelná a může být uložena po dlouhou dobu. Tento článek vám poskytne jednoduchý recept na konopnou mast, který můžete snadno vyzkoušet doma.

Co budete potřebovat

Než začnete s výrobou konopné masti, budete potřebovat několik ingrediencí. Nejdůležitější je konopný olej, který lze zakoupit v lékárně nebo online. Dalšími ingrediencemi jsou včelí vosk, kokosový olej, bambucké máslo a éterické oleje. Všechny tyto ingredience lze také zakoupit v lékárně nebo online.

Jak připravit konopnou mast

Nejprve si připravte všechny ingredience. Poté vezměte nádobu a do ní dejte konopný olej, včelí vosk, kokosový olej, bambucké máslo a éterické oleje. Všechny ingredience by měly být ve stejném poměru. Poté nádobu umístěte do vodní lázně a nechte její obsah rozpustit.

Uchovávání konopné masti

Až bude konopná mast připravena, můžete ji nalít do skleněné nádoby a uložit ji na chladném a tmavém místě. Konopná mast může být uložena po dobu až 6 měsíců.

Závěr

Konopná mast je skvělým přírodním lékem na mnoho zdravotních problémů. Tento jednoduchý recept vám pomůže vyrobit konopnou mast doma. Je to snadné a rychlé a můžete si být jisti, že vaše mast bude účinná a bezpečná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *