Jednoduché recepty z kuřecího masa

Jednoduché recepty z kuřecího masa

Kuřecí maso je jedním z nejoblíbenějších druhů masa. Je to skvělá volba pro ty, kteří se snaží jíst zdravě, protože je to nízkokalorické a bohaté na bílkoviny. Navíc je to velmi všestranné maso, které se dá připravit na mnoho způsobů. Pokud hledáte nějaké jednoduché recepty z kuřecího masa, máme pro vás několik skvělých nápadů.

Kuřecí kari

Kuřecí kari je jedním z nejoblíbenějších jídel z kuřecího masa. Je to snadné a rychlé jídlo, které můžete připravit za méně než 30 minut. Nejprve nakrájejte kuřecí prsa na kostky a orestujte je na pánvi s trochou olivového oleje. Poté přidejte nakrájenou cibuli, česnek, rajčata, kari koření a kokosové mléko. Vařte, dokud se maso nedováří a podávejte s rýží.

Kuřecí karbanátky

Kuřecí karbanátky jsou skvělou volbou pro oběd nebo večeři. Nejprve smíchejte kuřecí maso s nakrájenou cibulí, česnekem, petrželkou, vejcem a strouhankou. Poté z toho tvarujte karbanátky a orestujte je na pánvi s trochou olivového oleje. Podávejte s vaší oblíbenou omáčkou a rýží.

Kuřecí salát

Kuřecí salát je skvělou volbou pro ty, kteří se snaží jíst zdravě. Nejprve si připravte kuřecí prsa a orestujte je na pánvi s trochou olivového oleje. Poté je nakrájejte na kostky a smíchejte s nakrájenou zeleninou, jako je mrkev, paprika, rajčata a cibule. Přidejte olivový olej, citronovou šťávu a bylinky a podávejte.

Kuřecí burgery

Kuřecí burgery jsou skvělou volbou pro oběd nebo večeři. Nejprve smíchejte kuřecí maso s nakrájenou cibulí, česnekem, petrželkou, vejcem a strouhankou. Poté z toho tvarujte burgery a orestujte je na pánvi s trochou olivového oleje. Podávejte s vaší oblíbenou omáčkou, salátem a pečivem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *