Jak vyrobit balzám na rty

Jak vyrobit balzám na rty? Je to snadné! V tomto článku se dozvíte, jaké ingredience potřebujete a jak postupovat při výrobě.

Jaké jsou potřebné ingredience?

Budete potřebovat:

-1 čajovou lžičku kakaového másla

-1 čajovou lžičku olivového oleje

-1 čajovou lžičku medu

-1 kapku éterického oleje pomeranče (nebo jiného dle chuti)

Postup výroby

Naše balzámy na rty jsou vyráběny s láskou a pečlivostí. Postup výroby je následující:

Nejprve si připravíme těsto z másla, cukru a vanilkového extraktu. Poté přidáme žloutek a znovu promixujeme. Přidejte mouku, kakao a sůl a opět dobře promixujte.
Nyní těsto rozdělte na dvě části a každou z nich vložte na 10 minut do lednice. Mezitím si připravíme formičky na balzám (můžete použít jakoukoliv formičku, kterou máte doma).
Poté, co jsou těsty schladnuty, vytvořte z nich malé kuličky, které budou plnit formičky na balzám. Balzámy nech

Použití balzámu na rty

Pokud máte suché a popraskané rty, balzám na rty je pro vás ideálním řešením. Aplikujte balzám na rty jemně a opatrně, abyste pokožku nepoškodili. Vyzkoušejte několik různých druhů balzámů na rty, abyste zjistili, který vám nejvíce vyhovuje. Balzámy na rty jsou obvykle levné a snadno seženete.

Jak si balzám na rty uchovat?

Protože balzám na rty je tak populární, mnoho lidí si kupuje větší množství a pak se snaží uchovat ho co nejdéle. Pokud chcete, aby vaše balzámy na rty vydržely co nejdéle, existuje několik tipů, které byste měli zvážit:

-Pokud možno, použijte sklenici plastovou nebo kovovou nádobu pro vaše balzámy na rty. Tyto materiály jsou obvykle lépe než papír nebo dřevo udržet vlhkost uvnitř.

-Pokud použijete plastový obal, ujistěte se, že je vyroben z bezpečného materiálu, který nebude škodit vašemu tělu. Některé plasty obsahují toxiny

Balzám na rty – recepty

Balzám na rty můžete vyrobit doma snadno a rychle. Postup je následující:

1) Vezměte 2 čajové lžičky olivového oleje, 1 čajovou lžičku medu a 1 čajovou lžičku vosku.

2) Olej a med zahřejte ve vodní lázni tak, aby se spojily.

3) Poté přidejte vosk a opět zahřejte ve vodní lázni. Míchejte, dokud se všechny ingredience nespojí.

4) Nalijte směs do kelímků nebo dózek a nechte vychladnout.

Náhradní možnosti balzámu na rty

Pokud nemáte čas nebo chuť na vlastní výrobu balzámu na rty, nezoufejte. Existuje mnoho kvalitních náhradních možností, které si můžete koupit ve vašem oblíbeném obchodě s kosmetikou.

Vybírejte mezi různými příchutěmi a složeními, abyste si mohli vybrat ten správný pro vaše potřeby. Pokud hledáte něco jedinečného, zkuste navštívit lokální obchod se zdravou výživou nebo specializovaný obchod s kosmetikou.

Závěr

Krásné a pevné rty jsou vždycky in. Abychom je měli, musíme se o ně starat. Balzám na rty je jedním z nejlepších způsobů, jak to udělat. Existuje spousta receptů na internetu, ale my vám dnes představíme jeden velmi jednoduchý.

Nejprve si vezměte několik lžic olivového oleje a vložte je do mikrohmyzu. Pak přidejte lžičku medu a lžičku jojobového oleje. Mikrovlnnou troubu zahřejte na 30 sekund a poté směs rozetřete na rty. Nechte působit 15 minut a poté opláchněte teplou vodou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *