Jak udělat zavináč na klávesnici

Jak udělat zavináč na klávesnici

Udělat zavináč na klávesnici je jednoduché a rychlé. Zavináč je často používán v různých programech a aplikacích, jako je například Microsoft Word nebo Outlook. Tento symbol je také často používán v e-mailech a jiných online aplikacích. Pokud se chcete naučit, jak udělat zavináč na klávesnici, přečtěte si tento článek.

Jak udělat zavináč na klávesnici s Windows

Nejprve si musíte uvědomit, že zavináč se na klávesnici nachází na různých místech v závislosti na typu klávesnice. Pokud máte klávesnici s Windows, zavináč se nachází na klávese s nápisem ALT GR. Pokud chcete udělat zavináč, stiskněte klávesu ALT GR a současně stiskněte klávesu s číslem 6.

Jak udělat zavináč na klávesnici s Mac OS

Pokud máte klávesnici s Mac OS, zavináč se nachází na klávese s nápisem Option. Pokud chcete udělat zavináč, stiskněte klávesu Option a současně stiskněte klávesu s číslem 6.

Jak udělat zavináč na klávesnici s Linux

Pokud máte klávesnici s Linuxem, zavináč se nachází na klávese s nápisem Compose. Pokud chcete udělat zavináč, stiskněte klávesu Compose a současně stiskněte klávesu s číslem 6.

Jak udělat zavináč na klávesnici s mobilním zařízením

Pokud máte mobilní zařízení, jako je například tablet nebo smartphone, zavináč se nachází na klávese s nápisem Sym. Pokud chcete udělat zavináč, stiskněte klávesu Sym a současně stiskněte klávesu s číslem 6.

Udělat zavináč na klávesnici je velmi jednoduché a rychlé. V závislosti na typu klávesnice se zavináč nachází na různých místech. Pokud máte klávesnici s Windows, zavináč se nachází na klávese s nápisem ALT GR. Pokud máte klávesnici s Mac OS, zavináč se nachází na klávese s nápisem Option. Pokud máte klávesnici s Linuxem, zavináč se nachází na klávese s nápisem Compose. Pokud máte mobilní zařízení, jako je například tablet nebo smartphone, zavináč se nachází na klávese s nápisem Sym. Ať už máte jakoukoli klávesnici, stisknutím klávesy s nápisem a současným stisknutím klávesy s číslem 6 můžete udělat zavináč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *