jak udelat mojito

Mojito je mezinárodně oblíbené a aromatické koktejlové pití, které má kubánské kořeny. Chutná v létě, kdy je všechno slunečné a pohodové. Pokud se chcete dozvědět, jak si doma připravit nezapomenutelné mojito, přečtěte si tento článek a naučte se jak na to. Budete potřebovat několik ingrediencí, které jsou snadno dostupné a jednoduchý postup, který je snadno následovatelný. Připravte si nástroje a ingredience a začněme připravovat koktejl.

Ingredience a nástroje

Ingredience

Abyste mohli připravit správné mojito, potřebujete limetu, cukr, mátu, hrubou sůl, led, bílé rum a minerální vodu (nebo sodovku).

Nástroje

K přípravě mojita budete potřebovat tyčový mixér nebo tyčový odšťavňovač, hmoždíř, sklenici, nůž a lžíci. Použít byste měli i velkou pánev či mísu na rozmačkání limet a máty.

Postup přípravy

Postup přípravy mojita je jednoduchý. Nejdříve rozmačkejte limetu do sklenice a přidejte jílovitý cukr. Pak přidejte několik kostek ledu a nalijte sekt BACARDÍ Superior nebo BACARDÍ Carta Blanca. Nakonec ozdobte čerstvou mátou a limetou.

Až budete hotovi, můžete si vychutnat toto jedinečné pití. Ale upozorňujeme, že k dosažení nejlepšího výsledku je nezbytné vybrat ty nejčerstvější ingredience. Doporučujeme také, abyste si pořídili nějakou dobrou limetu, limetový džus a jílovitý cukr. S těmito ingrediencemi zvládnete za pár minut vyrobit naprosto perfektní mojito!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *