Jak udělat bambuli

Jak udělat bambuli

Bambule jsou oblíbeným dezertem, který je snadný na přípravu a chutný. Je to skvělý způsob, jak získat sladkou pochoutku, která je lehká a není příliš tučná. Bambule se obvykle připravují z bílkovin, cukru a mléka, ale můžete je také připravit z jiných ingrediencí. Tento článek vám ukáže, jak udělat bambuli.

Příprava ingrediencí

Nejdříve si připravte ingredience, které budete potřebovat. Budete potřebovat bílkoviny, cukr, mléko, vanilkový extrakt a mouku. Můžete také použít jiné ingredience, jako je kakao, ořechy nebo ovoce. Všechny ingredience by měly být v pokojové teplotě.

Smíchání ingrediencí

V míse smíchejte bílkoviny, cukr, mléko a vanilkový extrakt. Míchejte, dokud se ingredience nespojí. Poté přidejte mouku a míchejte, dokud se všechny ingredience nespojí.

Vaření bambulí

V hrnci s vodou přiveďte vodu k varu. Poté přidejte směs bambulí a vařte je po dobu 5-7 minut. Bambule by měly být vařené, ale ne příliš měkké.

Servírování bambulí

Když jsou bambule hotové, vyjměte je z hrnku a nechte je vychladnout. Poté je můžete servírovat s cukrem, ořechy, ovocem nebo jinými ingrediencemi. Bambule můžete také servírovat s krémem nebo zmrzlinou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *