Jak nemít kocovinu

Bohužel neexistuje žádný zaručený způsob, jak kocovině zabránit. Existuje však několik věcí, které můžete udělat, abyste minimalizovali pravděpodobnost, že ji budete mít.

  1. Pijte pomalu: Nejlepší způsob, jak se vyhnout kocovině, je nepít vůbec. Pokud pijete, pijte pomalu a necpěte se pitím. Pokud pijete příliš rychle, může vás silně bolet hlava a může vám být špatně.
  2. Před pitím se najezte: Předtím, než začnete pít, můžete něco sníst, abyste předešli kocovině. Může vám pomoci zklidnit žaludek a způsobit, že se budete cítit méně nevolně. Mezi vhodné potraviny patří krekry, banány a ořechy.
  3. Pijte vodu: Pití velkého množství vody může pomoci tělu rychleji zpracovat alkohol a zabránit dehydrataci. Je také důležité zůstat hydratovaní, když pijete alkohol, abyste nebyli dehydratovaní, když ho budete vypíjet.
  4. Nemíchejte nápoje: Míchání různých druhů alkoholu může mít nebezpečné vedlejší účinky a zvyšuje pravděpodobnost kocoviny. Pokud je to možné, držte se pouze jednoho druhu alkoholu a nemíchejte ho s ničím jiným.
  5. Dopřejte si dostatek spánku: Jedním z nejlepších způsobů, jak se vyhnout kocovině, je dopřát si dostatek spánku, než půjdete po konzumaci alkoholu spát. To může pomoci vašemu tělu rychleji se zotavit a zabrání dehydrataci, abyste v noci nespali, přestože chcete spát a odpočívat).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *