Investujte do zahradního nábytku i grilu už nyní a ušetřete

Mnozí z vás se už nyní v zimních měsících začínají ohlížet po zahradním vybavení pro nadcházející sezonu. A je to ta správná doba! Právě teď totiž můžete využít výhodné slevy a akce a pořídit si kvalitní zahradní nábytek, gril či bazén za zlomek běžné ceny.

Akce nejen na bazénové příslušenství a zahradní nábytek

Zahradní nábytek bývá v zimě zlevněný mnohdy až o 40-60 %. Pokud tedy sháníte nový ratanový či dřevěný set, právě teď je ten správný čas pro jeho koupi. Můžete tak ušetřit tisíce korun. Podobně výhodné jsou i slevy na grily, ať už plynové, nebo na dřevěné uhlí. Sleva 30-40 % není v zimě výjimkou a pořízení kvalitního grilu za poloviční cenu se rozhodně vyplatí.

A zlevněné jsou i bazény a bazénové příslušenství – od čisticích prostředků po zakrývací plachty. Takže pokud plánujete pořídit bazén na příští sezonu, nyní k tomu je vhodná příležitost.

Pohodlné posezení, osvěžení i chutné dobroty z grilu. To jsou tři základní „ingredience“ pro pohodové chvíle na zahradě. Podívejme se na nejdůležitější aspekty, které byste měli zohlednit před pořízením zahradního nábytku, bazénu a grilu.

Kvalitní a odolný zahradní nábytek

Základem příjemného posezení je kvalitní plastový, dřevěný či ratanový nábytek. Vsaďte proto na osvědčené značky s delší životností. Myslete i na textilní doplňky, jako jsou polštáře či deky. Kvalitní a voděodolné materiály jsou sice dražší, zato vám déle vydrží a nemusíte je po každé sezoně obměňovat.

Bazén pro celou rodinu

Pokud zvažujete pořízení zahradního bazénu, také zde se vyplatí vsadit na ověřenou kvalitu a značky. Základem je pevná konstrukce, kvalitní filtrace a dostatečný objem vody. Pozor také na hloubku bazénu a přístupové schůdky či žebřík, pokud máte malé děti.

Důležité je i bazénové příslušenství: filtrace a čištění vody, kartáče, síťka, vysavač na nečistoty či kvalitní bazénová fólie na zakrytí, která pomůže udržet vodu čistou. Doporučujeme také investovat do bezpečnostních prvků, jako je krycí plachta s uzamykatelnými pásy.

TIP: Moderní bazény umožňují celoroční použití díky efektivním krycím systémům i v zimních měsících. Pořízení sice vyjde dráž, ale komfort celoročního koupání stojí za to.

Gril pro dokonalé steaky i zeleninu

Investice do kvalitního grilu se vyplatí, zvlášť pokud grilujete často. Vsaďte buďto na prémiový plynový gril s bohatým příslušenstvím, nebo masivní gril na dřevěné uhlí s regulací přívodu vzduchu pro přesné ovládání teploty. Kvalitní gril vám může sloužit klidně 10 i více let, pokud se o něj dobře staráte.

Investice do kvality se vyplatí, zvlášť, pokud si ji můžete dopřát za zvýhodněnou cenu. Buďte chytří a nakupujte v době, kdy je sezónní zboží v akci. Počáteční výdaje se vám vrátí v podobě spokojených chvil strávených s rodinou a přáteli. A to za to rozhodně stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *