cadhoc kde uplatnit

Cadhoc je služba, která umožňuje zaměstnancům a dalším osobám nakupovat zboží a služby za výhodnější ceny. Získat cadhoc kartu můžete na všech českých pobočkách sítě Ge Money Bank. Kromě toho je však možné cadhoc využívat i jinde. Na tento účel jsme pro vás připravili kompletní seznam všech obchodů, ve kterých je možné uplatnit cadhoc kartu. Níže si můžete přečíst všechny důležité informace a dozvědět se, jak a kde využít svůj cadhoc.

Kde uplatnit cadhoc kartu

Cadhoc karta je univerzální plastová karta, která umožňuje nákup na internetu a ve více než 150 000 obchodech po celém světě. SwissLife Select, společnost za Cadhoc kartou, umožňuje používání karty v mnoha obchodech, od místních obchodů po světové značky jako Amazon, Apple, Microsoft, Starbucks a další. Cadhoc karta je také přenositelná, což znamená, že můžete sdílet jídlo, nákupy, kulturu a další s přáteli a blízkými.

Uživatelé Cadhoc karty mohou svoje nákupy provádět nejen v obchodech, ale také v restauracích, ubytovacích službách, na letištích, na benzínových stanicích a mnoha dalších místech. Kromě toho mohou zákazníci použít svou kartu k platbě za místní taxi, autobus, vlak a letadlo. Karta je velmi užitečná pro cestovatele a je kompatibilní s více než 20 platebními systémy, včetně platebních karet a platebních bran Visa, Mastercard a American Express. Uživatelé Cadhoc karty mohou také vybírat peníze z bankomatů v celém světě.

Jak využít cadhoc v obchodech

S Cadhoc máte možnost zaplatit za služby a zboží v různých obchodech a maloobchodech po celém světě a můžete také využít jeden konkrétní program pro nákupy s názvem Cadhoc Points. Tento program nabízí uživatelům možnost nakupovat slevy až do výše 50% v obchodech, které jsou členy Cadhoc Points programu.

Celosvětové obchody, které jsou členy Cadhoc programu, poskytují uživatelům možnost platit za zboží a služby pomocí platební karty Cadhoc. To znamená, že je možné platit za zboží a služby přímo z Cadhoc konta, aniž by bylo nutné používat kreditní kartu. To umožňuje majitelům Cadhoc karet rychlé, pohodlné a bezpečné platby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *