bulgur recepty výborné

Bulgur je oblíbená potravina, která je bohatá na živiny. Můžete ho přidávat do salátů nebo ho používat jako náhradu za obiloviny. Jeho chuť se také hodí do polévek a k přípravě večeří. Níže uvedené recepty jsou skvělou příležitostí, jak ochutnat skvělou chuť bulguru. Připravte se na něco nového a vynikajícího, dejte si dobrý pozor a vytvořte si své vlastní specifické jídlo z bulguru.

Připravte se na něco nového s bulgurem

Je vysoce nutriční a obsahuje bohaté množství bílkovin, vlákniny a minerálů. Kromě toho je velmi snadné připravit a je velmi levná. Pokud chcete vyzkoušet něco nového s bulgurem, máme tu několik skvělých receptů, které vám pomohou s přípravou jídel, která udělají radost všem.

Mezi několika populárními recepty s bulgurem je tabouleh, který je velmi snadno a rychle připravený. Je založen na směsi bulguru, lístků petrželky, mrkve, limetkové šťávy a olivového oleje. Dále je tu jakási „bulgur pomazánka“, která se může servírovat jako samostatné jídlo, vejce na tvrdo, sýrem feta a čerstvou zeleninou. Posledním, ale ne méně chutným receptem, je bulgur chili, skvělá směs s červenou paprikou, fazolemi a rajčaty. Tyto skvělé a originální recepty s bulgurem jsou ideální pro ty, kteří se chtějí zeptat na něco nového.

Kreativní využití bulguru v receptech

Jelikož je to vysoce bohaté na vlákninu, může být používáno v mnoha receptech. Pokud jde o kreativní využití bulguru v receptech, lze jej použít v mnoha způsobech.

Například, bulgur může být použit v poké salátech, kde vám poskytne jemnou a lehkou chuť. Také se může použít jako náhrada rýže a dokonce i jako oplátka. Kromě toho může být bulgur také použit ve veganských nebo vegetariánských receptech. Bulgur je může být také použit v smoothie nebo polévce a jeho lehkou a křupavou konzistenci si mohou užívat i děti. Také může být použit v mnoha sladkých receptech jako je marinované ovoce, tvarohové koláče nebo dokonce do krémů na pečení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *