Babské rady na lesklé vlasy

Sníh bílý, lesklé vlasy. Poznejte, jak získat zdravě vyhlížející lesklé vlasy a užívejte si její energeticky svěží vzhled. Představujeme vám 5 babských rad, které vám pomohou dosáhnout lesklých vlasů. Pomocí jednoduchých přírodních ingrediencí a návodů můžete pro sebe vyrobit účinnou péči o vlasy a užívat si její úžasný výsledek.

Přírodní ingredience na lesklé vlasy

Přírodní ingredience mohou prospět vlasům mnohem více než chemické produkty. Prvním krokem je udělat si domácí masku. Stačí sehnat lžíci olivového oleje, kokosového oleje a medu. Tyto ingredience lze smíchat a nanést na vlasy. Oleje pomůžou vlasům získat lesk a med obsahuje cenné antioxidanty, které pomáhají chránit před škodlivými slunečními paprsky.

Dalším domácím přípravkem, který je skvělý pro lesklé vlasy, je hřebíčkový olej. Můžete si ho vyrobit sami v domácí kuchyni, nebo ho koupit ve formě koncentrovaného oleje. Pokud si jej vyrobíte, smíchejte 3 lžíce kokosového oleje, 1 lžíci hřebíčku a 2 lžíce jojobového oleje. Nechte směs usadit a poté naneste na vlasy. Hřebíčkový olej má vynikající antiseptické a protizánětlivé účinky, které jsou ideální pro výživu vlasů.

Babské návody k obnovení lesku vlasů

Lesklost vlasů je jedním z jejich hlavních atributů. Ať už ve svém denním stylingu, při účesu na večírek, nebo při kosmetických procedurách, vlasy jsou nedílnou součástí vzhledu. Bohužel, vysoušeč vlasů, curlingové žehličky a lak na vlasy mohou poškodit jejich stav. Pro ty, kteří hledají účinné, ale přirozené způsoby, jak obnovit lesk vlasů, jsou zde babské rady.

Například obyčejný ocet je skvělým způsobem, jak obnovit lesk vašim vlasům. Smíchejte 1 polévkovou lžíci octa s 1 šálkem vody a opláchněte s touto směsí vlasy po umytí. Tato procedura může také pomoci odstranit nadbytečnou mastnotu a vyčistit vlasovou pokožku. Dalším babským trikem je maska na vlasy s jogurtem a medem. Smíchejte 1/4 šálku jogurtu se 2 lžícemi medu a naneste je na vlasy. Po 10-15 minutách opláchněte teplou vodou. Jogurt obsahuje bílkoviny, které jsou účinné při obnově lesku vlasů. Med má hydratační vlastnosti, které jsou užitečné pro obnovu lesku vlasů. Oba tyto produkty jsou k dispozici v domácnostech a jejich použití je snadné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *