Avokádová pomazánka s cesnakom

Avokádová pomazánka s cesnakom je vynikajícím a chutným rychlým občerstvením, které je ideální kdykoli potřebujete rychle připravit něco zdravého. Existuje mnoho variací, které můžete vyzkoušet a vybrat si tu nejlepší chuť. Tento recept je snadný a rychlý na přípravu, připravíte ho za pár minut. Navíc je plný zdravých látek, které dodávají zdraví vám i vaší rodině.

Vychutnejte si lahodnou chuť avokáda s cesnakem

Tento vysoce nutriční pokrm je snadný na přípravu a můžete ho jíst téměř kdykoli. Příprava tohoto jídla je velmi jednoduchá a rychlá. Je to skvělé jídlo na občerstvení během dne nebo se můžete dopřát po celý den jako hlavní jídlo.

Pokud se rozhodnete vychutnat si lahodnou chuť avokáda s cesnakem, budete mít nádherný gastronomický zážitek. Růžový avokádový připravíte mícháním avokáda, cibule, rajčat, oregana a cesnaku s trochou citronové šťávy a extra panenského olivového oleje. Je důležité míchat ingredience, aby se všechny chutě sloučily. Chuť avokáda se míchá s pikantní horkostí cesnaku a lehkou kyselostí citronové šťávy. Posledním krokem je přidávání koření a bylin. Tento jednoduchý a chutný pokrm můžete podávat s chlebem nebo s čerstvým pečivem. Je to skvělá pochoutka a skvělé jídlo pro všechny, kteří chtějí vychutnat si lahodnou chuť avokáda s cesnakem.

Ručně vyrobená avokádová pomazánka za pár minut

Je jednoduché a rychlé ručně připravit, za pouhých pár minut. K jejímu přípravu budeme potřebovat jeden středně zralý avokádo, jednu česnekovou stroužek, sůl, olivový olej a citrónovou šťávu. Začneme tím, že oloupeme a nakrájíme avokádo na kostky. Pak stroužek česneku promneme v mlýnku na česnek a smícháme s avokádovými kostkami. Osolíme a ochutíme citrónovou šťávou a olivovým olejem. Nakonec pomazánku rozmačkáme vidličkou a naše ručně vyrobená avokádová pomazánka je hotova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *