angry birds hra

Angry Birds je jedna z nejúspěšnějších her všech dob. Byla vytvořena ve Finsku roku 2009 a od té doby si získala milióny fanoušků po celém světě. Hra se točí kolem ptáčků, kteří se snaží chránit svůj dům před útokům prasat. Kromě toho nabízí Angry Birds také mnoho zábavných miniher, včetně módu Race, kde se ptáci snaží dojet s co největší rychlostí do cíle. Hra také obsahuje několik verzí pro různé platformy, jako jsou PC, mobilní telefony a tablety.

Historie hry Angry Birds

První verze Angry Birds byla vydána v roce 2009. Hra byla vyvinuta společností Rovio Entertainment a od té doby se stala jednou z nejúspěšnějších mobilních her. Hra se stala tak populární, že se dokonce stala ikonou moderního popu.

Od vydání první verze hry Angry Birds, prošla hra spoustou modernizací a vylepšení. V současné době existuje celá řada edic Angry Birds včetně Angry Birds Friends, Angry Birds Go! a Angry Birds Stella. Kromě toho jsou další aplikace a hračky související s touto hrou dostupné na trhu. Také existuje velké množství mezinárodních turnajů a herních událostí, které slouží k propagaci hry.

Mechanika hry Angry Birds

Mechanika hry Angry Birds je velmi jednoduchá. Cílem hry je trefit nepřátelské ptáky a zničit jejich pevnosti s použitím barevných ptáků. Hra si vyžaduje, aby hráči analyzovali obrázky a vybrali správnou sílu a úhel pro střelbu každého ptáka. Každý level se liší zábavnými objekty, jako jsou kameny, lodě a různé druhy ptáků. Když hráči trefí nepřátelského ptáka, získávají body. Když dosáhnou dostatečného počtu bodů, mohou pokračovat do dalšího levelu. Kromě toho existují i speciální bonusové body, které hráčům pomáhají postoupit ve hře. Kromě skórování bodů mohou během hry také získat další bonusy, jako jsou extra životy, žetony a speciální bonusové objekty. Tento zábavný a zábavný titul se stal velkým úspěchem mezi hráči po celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *