philadelphia sýr čím nahradit

Philadelphia sýr je mezi českými milovníky sýrů velmi oblíbený. Můžete si jej přidat do mnoha receptů, kde zdobí saláty, křupavé toasty či těstem obalené ryby. Někdy však může být obtížné sehnat a především velmi drahý. Pro ty, kteří hledají alternativu nebo náhradu za Philadelphia sýr, je tu pár nápadů, které mohou zkusit. Například náhrada za Philadelphia sýr v krémové omáčce a receptech na cukroví.

Náhrada za Philadelphia sýr

Někdy je obtížné sehnat Philadelphia sýr, nebo můžete chtít někoho, kdo je alergický na laktózu, aby vynechal tento druh sýra. Proto je dobré mít na paměti některé dobré náhrady, které jsou stejně dobré nebo ještě lépe než Philadelphia sýr.

Nejvíce podobným sýrem je ricotta, která je velmi měkká a krémová. Je to ideální sýr na použití ve směsích a salátech, ale také ho můžete použít k přípravě smažených jídel. Dalšími dobrými náhradami jsou mascarpone, kysaná smetana a tvaroh. Všechny tyto druhy sýra jsou dobré pro přípravu sladkých i slaných jídel. Některé druhy sýrů, jako je brie, se mohou použít pro grilování, stejně jako Philadelphia sýr. Nicméně, pokud chcete krémový sýr pro saláty a směsi, je nejlepší použít ricottu nebo kysanou smetanu.

Levná alternativa k Philadelphia sýru

Existují ale levnější alternativy. Tvaroh je dobrá náhrada za Philadelphia sýr. Tvaroh je levnější a může být smíchán s bylinkami a kořením, abyste získali stejnou chutovou kombinaci. Místo přidání Philadelphia sýru do omáček a polévek můžete namísto toho použít tvaroh. Tvaroh může být také použit v sýrových dezertech. Místo Philadelphia sýru použijte tvaroh a místo smetany použijte mléko, abyste dosáhli stejné konzistence moučníku. Tvaroh může být také smíchán s jemnou máslovou náplní a servírován na toastu. Místo Philadelphia sýru můžete také použít fetu. Feta je sýr z ovčího nebo kozího mléka, který má jemnou sůl a nahořklou chuť. Když se používá ve směsi s bylinkami a kořením, může být stejně chutná jako Philadelphia sýr. Feta je výborná do salátů a omáček a je mnohem levnější než Philadelphia sýr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *