Jak vyčistit láhev s úzkým hrdlem

Jak vyčistit láhev s úzkým hrdlem

Všichni víme, jak obtížné je vyčistit láhev s úzkým hrdlem. Často se stává, že se nám do ní dostane nějaký nečistoty, které se nám pak nedaří vyčistit. Pokud se vám to stalo, nezoufejte. Existuje několik způsobů, jak láhev s úzkým hrdlem vyčistit. Níže uvedené postupy vám pomohou dosáhnout čistoty vaší láhve.

Použití kartáče

Použití kartáče je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vyčistit láhev s úzkým hrdlem. Kartáč můžete zakoupit v obchodě nebo si ho můžete vyrobit doma. Kartáč by měl být dostatečně dlouhý, aby se vešel do láhve. Poté, co je kartáč ve láhvi, můžete jej použít k odstranění nečistot. Kartáčem jemně otřete vnitřek láhve, dokud nejsou všechny nečistoty odstraněny.

Použití vody a sody bicarbona

Dalším způsobem, jak vyčistit láhev s úzkým hrdlem, je použití vody a sody bicarbona. Nejprve do láhve nalijte teplou vodu a přidejte lžíci sody bicarbona. Poté láhev jemně protřepejte, aby se soda bicarbona rozpustila ve vodě. Nechte láhev stát po dobu 15 minut, aby se soda bicarbona mohla dostat do všech zákoutí láhve. Poté láhev opláchněte teplou vodou a nečistoty by měly být odstraněny.

Použití octa

Octová metoda je dalším účinným způsobem, jak vyčistit láhev s úzkým hrdlem. Nejprve do láhve nalijte teplou vodu a přidejte lžíci octa. Poté láhev jemně protřepejte, aby se ocet rozpustil ve vodě. Nechte láhev stát po dobu 15 minut, aby se ocet mohl dostat do všech zákoutí láhve. Poté láhev opláchněte teplou vodou a nečistoty by měly být odstraněny.

Použití jedlých olejů

Posledním způsobem, jak vyčistit láhev s úzkým hrdlem, je použití jedlých olejů. Nejprve do láhve nalijte teplou vodu a přidejte lžíci jedlého oleje. Poté láhev jemně protřepejte, aby se olej rozpustil ve vodě. Nechte láhev stát po dobu 15 minut, aby se olej mohl dostat do všech zákoutí láhve. Poté láhev opláchněte teplou vodou a nečistoty by měly být odstraněny.

Vyčištění láhve s úzkým hrdlem může být obtížné, ale s těmito postupy by to mělo být snadné. Použitím kartáče, sody bicarbona, octa nebo jedlého oleje byste měli být schopni dosáhnout čistoty vaší láhve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *